Susisiekime: +370 699 24269

Patarimai renkantis vidaus duris

Patarimai renkantis vidaus duris

 

Geras klausimas. Aišku, atsakyti į jį vienareikšmiškai negalima. Dėka šiuolaikinei rinkai, durų gamintojai nestovi vietoje ir gamina vis šiuolaikiškesnes duris.

 

Vidaus durys

Iš pradžių, manau, vertėtų apibendrinti, kaip turėtų atrodyti idealios durys? Tvirtos, atsparios nusidėvėjimui, paprasta priežiūroje ir aptarnavimas, garantuojančios maksimalią garso izoliaciją. Todėl vieni svarbiausių kriterijų yra medžiaga, iš kurios pagamintas produktas ir gaminio kokybė. Tačiau, renkantis duris, reiktų atkreipti dėmesį ir į kitus smulkius durų parametrus.

 

Vidaus durų pasirinkimas atkreipiant dėmesį į jų paskirtį

 

Durys būna skirtingos. Anksčiau, kai nebuvo tokios durų įvairovės, beveik kiekviename bute ar name galėjai rasti duris, pagamintas iš baltos medžiagos su geležine rankenėle. O dabar vos ne kiekviename bute gali rasti pačių įvairiausių kolekcijų duris su jų nepakartojamais piešiniais ir dizainu. Kokias durų rūšis mes galime pamatyti išskirtiniuose interjeruose:

 

Vidaus durys

Klasikinės atsiveriančios durys. Tos pačios visiems žinomos durys, kurios tiesiog atsidaro ir užsidaro. Tokio tipo duris gali pasirinkti tiek konservatyvūs žmonės, tiek laisvesnį stilių propaguojantys. Daugelis jau pripratę planuoti gyvenamąsias patalpas arba biurus naudojant atsiveriančias duris, nes jos tinka visoms patalpoms.

 

Stumdomos durys. Jas labiau vertina pragmatikai. Jiems gaila kiekvieno pagal paskirtį nepanaudoto centimetro bute arba biure. Jiems norisi kiekvieną stumdomų durų laimėtą centimetrą panaudoti produktyviai. Pagalvokite patys: stumdomos durys neatsidarinėja, o lengvai ir nepastebimai pasitraukia į šoną, kaip Jūsų stumdomoje spintoje. Tai reiškia, kad tokios durys niekam netrenks į kaktą arba niekada garsiai nesitrenks nuo skersvėjo. Tai tikras atradimas.

 

Neįprastos susilankstomos durys. Jas gamina iš patvarių, bet tuo pačiu ir plastikinių medžiagų. Bendrai paėmus tokia konstrukcija stilingai žiūrisi ir papildo įdomesnius interjerus.

 

Vidaus durų pasirinkimas atkreipiant dėmesį į medžiagas ir stilių

 

Tai kriterijus, kur mes galime pasitelkti savo vaizduotę ir fantazijas. Ir mums už tai nieko negresia, tik padės priartėti prie mūsų norimų vidaus durų.

 

Kas liečia medžiagas, tai viena populiariausių yra gaminiai iš medžio. Sutikite, kad vidaus durys, pagamintos iš metalo, žiūrėsis keistai. Nors, jeigu kalba eina apie gamyklines arba rūsio patalpas, toks variantas bus pats tinkamiausiais. Kitas variantas, jeigu metalinės durys yra apdengtos medžiu, tada tokios durys bus tvirtos ir ilgaamžės.

 

Elitiniai interjerai, be abejo, reikalauja ir elitinių elemento detalių. Durys, pagamintos iš elitinių rūšių medienos, kainuoja brangiai, bet ir žiūrisi nepakartojamai. Tarnavimo laikas taip pat yra ilgesnis, negu faneruotų durų. Tačiau, jeigu kambarys, kuriame montuosite duris, nepasižymi prabanga, tada geriau rinktis iš nebrangių modelių, aptaisytų faneruote iš brangesnio medžio.

 

Madingas PVC geras naudojimui patalpose, kurios nereikalauja daug iš dizaino pusės. Plastikinės durys puikiausiai tiktų komercinėse patalpose. Kas liečia butus, dauguma pasirenka vientisas duris iš PVC naudojimui sanitariniuose mazguose. Ir tai tikrai save pateisina: plastiką lengva plauti, jis neperšlampamas, tai reiškia, tokios durys niekada nepraras savo formos dėl drėgmės.

 

Vidaus durys

Kaip pasirinkti vidaus duris iš dizaino pusės – tai arba asmeniškai Jūsų reikalas, arba profesionalaus dizainerio galvos skausmas. Klasika, modernas, Hai- Tek, Ar-dek, baroko, minimalizmas – ir tai tikrai ne visi dizaino sprendimo būdai, siūlomi šiuo metu durų gamintojų. Be abejo, kas jums trukdo išrasti savitą dizaino stilių, pasitelkus į pagalbą specialistus, kurie pagamins duris pagal jūsų individualų užsakymą.

 

Vidaus durų parinkimas atsižvelgiant į gabaritus ir kainą

 

Savaime suprantama, jog pasaulyje egzistuoja durų gabaritų standartai. O ką daryti, jeigu po remonto bute, anga tapo nestandartinio dydžio? O gal jums reikalingos arkos tipo durys? Ne bėda! Durų gaminimas pagal individualų užsakymą išspręs visas Jūsų problemas.

 

Dar vienas durų pasirinkimo būdas – pagal kainą. Na, bet tai jau papildomas atvejis žmonėms, kurie neturi laiko kreiptis konsultacijos į specialistą arba skaityti ir tyrinėti durų savybes pačiam.

 

Tikimės, mūsų pastebėjimai apie vidaus duris Jums buvo naudingi. Jeigu Jums dar liko dalis neatsakytų klausimų, galite skambinti arba rašyti mums el. paštu ir mūsų specialistai pasistengs atsakyti į visus Jūsų klausimus arba užpildyti žemiau esančią užklausos formą.

 

Užklausos forma

Palikite komentarą

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas